Reference - rekonstrukce interiérů

 

Slušnost, spolehlivost, korektnost jednání, při stavbě průběžný dohled majitele firmy na zaměstnance, v kontaktu se zákazníkem, provázanost navazujících prací bez zbytečných prodlev, osobní přístup, dodržování dohodnutých termínů, snaha o dodržení čistoty, pořádku při práci a po dokončení práce celkový úklid v rámci možností. Je to jediná firma, kterou jsme po dokončení jedné akce využili na novou zakázku.
Eva Moravcová

Na základě vlastních zkušeností bych mohl firmu KSENA jenom doporučit. Nejenom, že odvádějí velice kvalitní práci, ale také vždy plní dohodnutý termín a cenu. Jde především o kvalitně odvedenou práci a spolehlivost, která je pro mnoho firem velkým problémem. Po mnoha předchozích zkušenostech s jinými firmami mě firma KSENA příjemně překvapila.
Karel Jeřábek

Se službami firmy KSENA  jsme byli vždy spokojeni.Práce byla kvalitně odvedena termínu předána.Jednání o případných změnách probíhá vždy věcně a  velice flexibilní. Upřímný přístup,kvalitní práce. Při zadávání dalších našich projektů se na firmu Ksena určitě obrátíme.

Martin Vojvoda

Sjednaná práce byla provedena podle smlouvy a v dobře kvalitě. Dodavatel nám vysel vstříc při změnách vzniklých během realizace projektu. Sjednaná cena a termín zakázky byl dodržen. Rozumný poměr výkon - cena, pružná odezva.

 Alice Miskovska

Spolehlivost, snaha vyhovět záměru stavebníka. Aktivně nabízí využití nejnovějších a při tom cenově dostupných technických postupů a stavebních materiálů. Oceňuji dodržení harmonogramu prací a předpokládaných nákladů. Drobné korekce zámkové dlažby po zimní sezoně v záruční lhůtě aktivně a bezproblémově řešené. Moje v pořadí třetí firma se kterou stavím a hodnotím jako nejlepší z mnou využitých. Konečně jsem měla pocit, že je tady firma (včetně jednotlivých zaměstnanců), která  přemýšlí o mojí stavbě jako o svojí vlastní a také se tak na mojí stavbě chová.

Jiřina Slámová

Řekl bych, že Vaše firma KSENA funguje jinak než ostatní firmy vlastněné lidmi z „Východu“, že máte stálý okruh pracovníků, že se jedná o profesionální přístup a že se na Vás dá spolehnout.

JUDr. K. Šturm